• امروز : جمعه - ۱ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 21 January - 2022
کل پست ها: 66522اخبار امروز : 0
5

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد افیونی در بم

  • کد خبر : 70293
  • 18 اردیبهشت 1400 - 17:35
درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد افیونی در بم
فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری مسلحانه پلیس بم با قاچاقچیان مواد افیونی خبر داد و گفت: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس استان خراسان رضوی همراه بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در پی اقدام اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی مبنی بر اینکه گروهی از قاچاقچیان قصد دارند یک محموله مواد افیونی را از شهرستان بم به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با استقرار تیم‌های عملیاتی پلیس در نقاط از پیش تعیین شده خودروی سمند حامل مواد مخدر در حوالی شهر بروات مشاهده و مأموران قصد متوقف کردن آن را داشتند که سرنشینان ۳ خودروی دیگر با ایجاد مزاحمت و شلیک به سمت مأموران خودروی حامل مواد را فراری دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان داشت: خودروی حامل مواد مخدر با افزایش سرعت از محل متواری و به سمت شهر بم در حال حرکت بود که خودرو واژگون و راننده آن به شدت مجروح شد.

سردار ناظری با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان مسلح هر ۳ دستگاه خودرو از محل، اظهار کرد: مأموران با حضور سریع در محل وقوع تصادف راننده را به بیمارستان منتقل که علیرغم تلاش کادر پزشکی فوت کرد.

وی گفت: مأموران طی این عملیات نفس گیر و در بازرسی از خودروی سمند ۲۷۵ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک و ۵۳ کیلو و ۴۰۰ گرم حشیش را کشف کردند.

ناظری با بیان اینکه در مجموع طی این عملیات ۳۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی کشف شد، بیان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرگز اجازه نخواهیم داد مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر برای رسیدن به اهداف شوم خود این امنیت را خدشه دار کنند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=70293