• امروز : چهارشنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - رمضان - 1442
  • برابر با : Wednesday - 14 April - 2021
کل پست ها: 65208اخبار امروز : 0
0

درخشش فارس در جشنواره ملی یاریگران زندگی

  • کد خبر : 69565
  • 18 فروردین 1400 - 16:00
درخشش فارس در جشنواره ملی یاریگران زندگی
در اولین جشنواره ملی یاریگران زندگی ۳ اثر هنری از استان فارس برگزیده شد.

برگزیده شدن ۳ اثر هنری از فارس در اولین جشنواره ملی یاریگران زندگی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: ۱۰ هزار اثر ارسالی از حدود ۲۰۰ شهرستان کشور توسط هیات اجرایی جشنواره در ۳۴ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانی بررسی و رتبه‌بندی شد.

سلیمان کرمی اظهارداشت: از این بین ۵۰۰ اثر با موضوعات فیلم کوتاه، فیلم مستند، پویانمایی، تیزر، عکس، پوستر و شعار‌های پیشگیرانه، توسط هیاتی متشکل از متخصصان و مشاهیر فن و هنر در ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور داوری شد.

وی با بیان اینکه ۳۱ اثر برای دریافت جوایز به‌عنوان موارد برتر و برگزیده انتخاب شد، تصریح کرد: در بین آثار ارسالی ۳ اثر از استان فارس، محمدصادق حسینی برای بهترین عکس و محمدرضا فربود و میلاد پناهی برای عکس برگزیده انتخاب و به نمایندگی از طرف ستاد مبارزه با مواد مخدر لوح تقدیر، تندیس و جوایز اهدا شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: از اهداف برگزاری این جشنواره، ایجاد موج اجتماعی در میان فعالان رسانه‌ای در مبارزه همه‌جانبه با مواد مخدر تجمیع و انتشار آثار هنری شایسته و همچنین بسترسازی همگانی در فضای مجازی و جلب مشارکت‌های مردمی است.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=69565