• امروز : چهارشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۳۹۹
  • برابر با : 20 - رجب - 1442
  • برابر با : Wednesday - 3 March - 2021
کل پست ها: 64937اخبار امروز : 12
2

کشف ۹۳ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی

  • کد خبر : 68274
  • 04 اسفند 1399 - 9:04
کشف ۹۳ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا از کشف ۹۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه قاچاقچی در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار حسن مهری اظهارکرد: ماموران پلیس فرودگاه مشهد با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده از اقدام قاچاقچیان برای انتقال موادمخدر با یک دستگاه کامیون از استان کرمان به شهر مقدس مشهد مطلع شدند و بلافاصله پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا افزود: با مشخص شدن جزئیات مربوط به زمان و مسیر جابه جایی مواد مخدر، تیمی از کارکنان پلیس فرودگاه و ماموران عملیات ویژه فرماندهی انتظامی شهرستان مشهد پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان این پرونده برای پوشش و گمراه کردن ماموران اقدام به جاسازی مواد مخدر در بار پروفیل یک دستگاه کامیون کرده بودند که توسط پلیس شناسایی و توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس مهری خاطرنشان کرد: در بازرسی از کامیون ۹۳ کیلوگرم تریاک که به صورت بسیار ماهرانه جاسازی شده بود، کشف شد و سه نفر نیز در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضائی برای ادامه رسیدگی معرفی شدند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=68274