• امروز : جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹
  • برابر با : 22 - رجب - 1442
  • برابر با : Friday - 5 March - 2021
کل پست ها: 64944اخبار امروز : 0
1

تغییر رویکرد مرزبانی برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر / ایجاد پایگاه‌های مرزبانی ‌در عمق دریا

  • کد خبر : 68198
  • 28 بهمن 1399 - 11:04
تغییر رویکرد مرزبانی برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر / ایجاد پایگاه‌های مرزبانی ‌در عمق دریا
فرمانده مرزبانی ناجا از تغییر رویکرد مرزبانی از ساحل به دریا خبر داد و گفت: همکاران ما در مرزبانی با تجهیزات مناسب مبارزه بی امان با انواع قاچاق از جمله مواد مخدر، اسلحه و مشروبات الکلی را در دستور کار قرار داده‌اند.


سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرعباس با بیان اینکه تغییر رویکرد مرزبانی از ساحل به دریا مد نظر است، اظهار داشت: در جهت این تغییر رویکرد پدافندی، همکاران ما با تجهیزات نوین از جمله شناورهای تندرو، نیرو و ساختار جدید که در اختیار دارند در مقابله با قاچاق مواد مخدر اقدام خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه در عمق دریا پایگاه‌هایی به صورت سیار ایجاد شده و باعث پیوستگی اقدامات همکاران در مرزبانی خواهد شد، تصریح کرد: در جهت فعال‌سازی و پویا کردن اقدامات در دریا سازوکار مناسبی در هرمزگان که از حساسیت در بحث مبارزه با مواد مخدر و کالاهای ممنوعه برخوردار بوده و جایگاه مهم و استراتژیکی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، دیده شده است.

وی افزود: لذا اقدامات ما برای مبارزه بی‌امان با قاچاق مواد مخدر، سلاح و مشروبات الکلی با تجهیزاتی که در اختیار داریم بیش از گذشته خواهد بود.

سردار گودرزی گفت: البته مرزبانی از صیادان و افراد زحمتکش و اقشار زحمتکش که از ظرفیت خدادادی به صورت درست بهره می‌برند و تمام گردشگرانی که از زیبایی‌های این منطقه استفاده می‌کنند حمایت خواهد کرد و امنیت آنان را تامین می‌کند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=68198