• امروز : شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 6 - رمضان - 1442
  • برابر با : Saturday - 17 April - 2021
کل پست ها: 65230اخبار امروز : 10
2

کشف ۳۴۰۰ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز در هرمزگان

  • کد خبر : 68082
  • 23 بهمن 1399 - 8:30
کشف ۳۴۰۰ کیلوگرم تریاک از تانکر گاز در هرمزگان
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف سه تن و ۴۰۰کیلوگرم تریاک از تانکر حمل گاز در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه پلیس هرمزگان سردار سرتیپ دوم غلامرضا جعفری گفت: ماموران انتظامی شهرستان جاسک با اشراف اطلاعاتی و هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر به استان مطلع شدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با اقدام گسترده اطلاعاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به استان مشخص شد.
رییس پلیس استان هرمزگان ادامه داد: مأموران مستقر در ایست و بازرسی سدیج با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدراستان با چند تیم عملیاتی و پوششی شب گذشته (۲۱بهمن) هنگام کنترل و بارزسی خودرو های عبوری مسیر جاسک – میناب به کامیون تانکر گازحامل محموله مورد نظر دستور توقف دادند.

به گفته وی راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده و بازدارنده، اقدام به فرار کرد که در یک اقدام ضربتی خودرو متوقف شد و جهت بررسی به داخل پاسگاه منتقل شد.
سردار جعفری اضافه کرد: در بازرسی دقیق از تانکر ۳ تن و ۴۴۰ کیلو گرم مواد مخدر تریاک در بسته های مختلف کشف و ضبط و یک متهم دستگیر شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=68082