• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 16 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023
کل پست ها: 69869اخبار امروز : 5
11

کشف یک تن مواد مخدر و دستگیری ۳ هزار ۹۱۶ قاچاقچی

  • کد خبر : 67405
  • 22 دی 1399 - 14:34
کشف یک تن مواد مخدر و دستگیری ۳ هزار ۹۱۶ قاچاقچی
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اجرای طرح‌های امنیت محله محور و ظفر و کشف بیش از یک تن مواد مخدر و دستگیری ۳ هزار ۹۱۶ قاچاقچی در ۲۰ روز گذشته خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسوند گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی پایتخت به اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در خلال اجرای طرح‌های امنیت محله محور و طرح ظفر طی ۲۰ روز گذشته موفق به دستگیری تعداد ۲۹ قاچاقچی، ۲ هزار و ۱۸۸ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و یک هزارو ۶۹۹ معتاد متجاهر در شهر تهران بزرگ شدند، اظهار داشت: در این رابطه یک تن و ۴۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز از سوداگران مرگ کشف شد.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اذعان داشت: در این راستا ۱۶۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۴۴ دستگاه موتورسیکلت توقیف و با دستور قضایی به پارکینگ منتقل شد.

وی در پایان اظهار داشت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=67405