• امروز : دوشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 5 - جماد أول - 1444
  • برابر با : Monday - 28 November - 2022
کل پست ها: 68089اخبار امروز : 3
9
فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

جمع‌آوری خرده فروشان موادمخدر خراسان شمالی یک هفته زمان نیاز دارد

  • کد خبر : 66624
  • 09 آذر 1399 - 16:15
جمع‌آوری خرده فروشان موادمخدر خراسان شمالی یک هفته زمان نیاز دارد
بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی به اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: اگر امکانات و اعتبارات فراهم شود، جمع آوری تمامی خرده فروشان استان یک هفته زمان نیاز دارد.

سردار علیرضا مظاهری در گفتگو با مهر اظهار کرد: اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است که با مشارکت مردم و دستگاه‌های اجرایی محقق می شود.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی به اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: اگر امکانات، اعتبارات و بسترهای مناسب و لازم فراهم شود به طور حتم جمع‌آوری تمامی خرده فروشان تنها یک هفته زمان می‌برد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این استان از یک امنیت بسیار مطلوب برخوردار است، افزود: هیچ مشکل امنیتی در استان وجود ندارد اما تهدیداتی موجود است که باید برای جلوگیری از تحقق این تهدیدات تمام دستگاه‌های اجرایی با جدیت پای کار باشند.

مظاهری آسیب های اجتماعی را یکی از نگرانی‌های جدی در استان عنوان کرد و اظهار داشت: در بحث آسیب های اجتماعی اقدامات مطلوب و مورد رضایت مقام معظم رهبری هنوز انجام نشده و این موضوع هنوز جزو دغدغه های ایشان است و می‌طلبد برای رفع این دغدغه مهم اقدامات جهادی و انقلابی را به صورت مستمر انجام داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی در ادامه به آسیب های موجود در مناطق حاشیه‌ای شهر نیز اشاره کرد و یادآور شد: برای رفع آسیب های موجود در این مناطق نیز باید دستگاه های خدمات رسان وارد عمل شوند و امکانات و تسهیلات لازم برای مناطق حاشیه شهر فراهم شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود نزاع های فردی و دسته جمعی را جزو اولین جرم مهم استان عنوان کرد و افزود: باید با فرهنگ سازی و مشارکت، آستانه تحمل مردم را افزایش داد زیرا نیروی انتظامی به تنهایی نمی‌تواند این اقدام را انجام دهد لذا لازم است تا همه دستگاه‌ها بیش از پیش تلاش کنند.

مظاهری در پایان رفع آسیب های اجتماعی را نیازمند برنامه‌ریزی و انجام اقدامات اساسی برشمرد و گفت: امنیت مردم در تمام حوزه‌ها خط قرمز پلیس است که در این راستا نیز طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی به هیچ عنوان تعطیل نمی‌شوند و به صورت مستمر ادامه دارند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=66624