• امروز : شنبه - ۱۶ مهر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 13 - ربيع أول - 1444
  • برابر با : Saturday - 8 October - 2022
کل پست ها: 67784اخبار امروز : 0
4

پنجمین دوره طرح «قرار دوازدهم» با هدف درمان معتادان اجرا می‌شود

  • کد خبر : 80444
  • 15 مرداد 1401 - 7:30
پنجمین دوره طرح «قرار دوازدهم» با هدف درمان معتادان اجرا می‌شود
در پنجمین اجرای طرح قرار دوازدهم، بقاع متبرکه دارای ظرفیت با شناسایی خانواده‌های درگیر و آسیب‌دیده از اعتیاد نسبت به درمان افراد درگیر این بلای خانمان‌سوز اهتمام جدی داشته و زمینه درمان، بازپروری و بازگشت به کانون خانواده را فراهم کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، پنجمین ویژه‌برنامه «قرار دوازدهم» امروز (چهارشنبه ۱۲ مردادماه) در بقاع متبرکه و امامزادگان دارای ظرفیت در سراسر کشور اجرا می‌شود.

براساس این گزارش در پنجمین دوره اجرای طرح «قرار دوازدهم» در راستای ادامه رویکرد اجتماعی بقاع متبرکه و امامزادگان در کنار توزیع بسته‌های معیشتی نسبت به «درمان و بازگشت حداقل یک معتاد به خانواده و زندگی» برنامه‌ریزی شده است.

پنجمین اجرای طرح قرار دوازدهم که قراری بین خیران و امام زمان (عج) است، امروز به‌صورت هماهنگ در کل کشور با عنوان مقدس «در پناه حسین (ع)» اجرا می‌شود.

در پنجمین اجرای طرح قرار دوازدهم، بقاع متبرکه دارای ظرفیت، با تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب و با شناسایی خانواده‌های درگیر و آسیب‌دیده از اعتیاد نسبت به درمان افراد درگیر این بلای خانمان‌سوز اهتمام جدی داشته و زمینه درمان، بازپروری و بازگشت به کانون خانواده را فراهم کرده‌اند.

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=80444