• امروز : چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 24 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 25 May - 2022
کل پست ها: 67023اخبار امروز : 0
1

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: کشف ۱۰۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون

  • کد خبر : 77718
  • 24 اردیبهشت 1401 - 9:11
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر: کشف ۱۰۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف حدود ۱۰۰ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار مجید کریمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه سال گذشته حدود ۱۹۰ نفر از سازمان دهندگان و عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر که اقدام به انتقال مواد مخدر از شرق کشور میکردند شناسایی و دستگیر شدند افزود: از ابتدای سال تاکنون نیز ۷ نفر از این افراد شناسایی و دستگیر شدند.
این مقام انتظامی ضمن رد شناسایی مواد مخدر جدید در کشور تصریح کرد: قاچاقچیان برای جذب مصرف کنندگان اسامی جذاب با اشکال جدید در فضای مجازی اقداماتی میکنند که با بررسی‌های دقیق در ازمایشگاه‌های پلیس مواد مخدر تاکنون هیچ نوع مواد مخدر جدیدی در کشور شناسایی نشده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین درباره ضعف قانون مبارزه با مواد مخدر بویژه در فضای مجازی گفت: به دلیل نقص قانون در مبارزه با تبلیغ و خرید و فروش مواد مخدر در فضایی مجازی، لایحه و پیش نویس جدید قانون مبارزه با مواد مخدر در دولت اماده شده است که قرار هست امسال به مجلس ارائه شود.
سردار کریمی تاکید کرد: در حال حاضر با قاچاقچیان که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ یا توزیع و فروش مواد مخدر میکنند برخورد جدی و قانونی میشود.
این مقام انتظامی ضمن تشکر از همکاری مردم با پلیس برای مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی گفت: از والدین میخواهم که مراقب فرزندان خود در فضای مجازی باشند و اگر مورد مشکوکی برای تبلیغ مواد مخدر در این فضا میشود به پلیس گزارش کنند.

برای مشاهده این خبر بر روی تصویر کلیک کنید:

لینک کوتاه : http://news.dchq.ir/3/?p=77718